Služby pro Cyber Risk Insurance

Váš denní business je ohrožován kybernetickým nebezpečím stále více. Víte, jak se chránit?

I přes stoupající kybernetické ohrožení a rostoucí sofistikovanost kybernetických útoků nejsou firmy a organizace dostatečně chráněny. Dokonce je toto nebezpečí zejména z pohledu selhání lidského faktoru mnohdy podceňováno. A přitom je business firem a činnost organizací na IT a elektronické komunikaci doslova životně závislý. Dokážete si představit, co by stalo při výpadku vašich systémů, zničení výrobních dat nebo úniku platebních a osobních údajů vašich zákazníků.

Spolu s kvalitním zabezpečením firemního IT je tedy třeba dbát na podporu bezpečného chování zaměstnanců a bezpečnostní podnikové postupy v případě bezpečnostního incidentu a úniku dat. Díky tomu se podstatně zmenší negativní vliv lidského faktoru a nahodilosti na kybernetickou bezpečnost vaší firmy nebo organizace.

Pojištěním kybernetických rizik můžete spolu s kvalitním IT zabezpečením výrazně zmenšit dopady selhání lidského faktoru a nahodilosti. Současně preventivně zvýšíte bezpečnost dat klientů a ochranu kontinuity vašeho firemního businessu.

Je třeba, abyste si popravdě odpověděli na základní otázky.

  • Jsou naši pracovníci dobře vyškolení k bezpečné práci s firemním IT?
  • Vědí naši IT specialísté, co dělat v případě ohrožení nebo napadení?
  • Co je největší riziko pro business naší firmy, které plyne z kybernetického ohrožení?

Rizika1

Nabízíme Vám služby, které Vám umožní získat pojištění kybernetických rizik a pomohou podstatně zvýšit ochranu vašeho businessu.

Hledáte vhodné odborníky, kteří vás ochrání?

Cyber security specialisté a konzultanti pro vaše IT projekty.  Zajišťujeme špičkovou odolnost a výkonnost vašich dat a systémů. Prověřujeme je v testech dle standardů.

Potřebujete vyvinout bezpečná řešení?

Vývojáři a vývojové týmy pro přípravu ICT řešení v různých technologiích. Zohledňujeme nejnovější poznatky a ověřené postupy při dodávkách bezpečných služeb.

Chybí vám potřebné know how?

Speciální služby, řešení a produkty na míru.  Spolupracujeme při definici podmínek firemního cyber pojištění, při likvidaci incidentů včetně pravidelných školení.

Schází vám otevřené hlavy?

Inovace pro denní potřeby businessu. Propojujeme IT inovace s úkoly firemního obchodu. Pomáháme společnostem s přechodem a realizací nových obchodních modelů.

Chtěli byste znát více?  Napište nám na adresu: cyberinsurance@principal.cz